Modré pozadí polic

Časté dotazy

Pokud máte dotazy týkající se nabídky Aviko food service nebo potřebujete další informace o naší společnosti, podívejte se do sekce FAQ, možná tam už odpověď najdete :) Pokud ne, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím formuláře na stránce Kontakt.

Produkty pro gastro Aviko jsou k prodeji u mnoha národních velkoobchodů nebo místních distributorů. Tyto produkty byly vyvinuty pro použití v profesionální kuchyni.

Podívejte se na naše partnery

Hranolky Aviko Super Crunch, Super Křupavé hranolky mají křupavou vrstvu. Díky tomuto speciálnímu povlaku jsou hranolky extra křupavé a mají delší dobu držení než hranolky bez povlaku. Křupavost hranolků zůstává dobrá až 30 minut po usmažení. Protože hranolky zůstanou křupavé po extra dlouhou dobu, jsou ideální pro rozvoz i vyndání a dochází k menšímu plýtvání.

Podívejte se na nabídku Super Crunch

Mnoho produktů Aviko se skládá pouze z brambor a oleje. Pokud jsou alergeny obsaženy ve výrobku, jsou uvedeny v prohlášení o složení. To lze nalézt u příslušného produktu na webových stránkách v části "Alergeny". Můžete také použít filtr "Alergeny" dostupný na stránce přehledu produktů.

Podívejte se na výběr produktů

Brambory jsou bohaté na živiny. Neobsahují žádný tuk a mají polovinu kalorické zátěže než rýže a těstoviny. Skládají se z asi 80 % z vody. Obsahují také minerály, vitamíny a vlákninu a jsou zdrojem škrobu ve formě komplexních sacharidů. Brambory obsahují vitamín B komplex a velké množství vitamínu C, které je srovnatelné se stejnými hodnotami většiny ovoce.

Brambory také obsahují velké množství draslíku, hořčíku, fosforu, železa a vápníku. Brambory se tedy dokonale hodí do zdravého životního stylu. Brambory jsou také celosvětově oblíbeným produktem pro svou všestrannost.

Aviko se snaží používat co nejméně přísad. Všechny složky produktu Aviko naleznete v přehledu specifikací produktu.

Podívejte se na naši nabídku

Délka hranolků závisí na hlízách brambor použitých při výrobě a velikost hlíz každého přírodního produktu se liší podle sklizně. Růst brambor závisí především na množství srážek v konkrétní sezóně. Aviko každý rok nakupuje ty nejlepší odrůdy brambor od známých a důvěryhodných farmářů. Nemůžeme však odstranit všechny rozdíly kvůli měnícím se povětrnostním a půdním podmínkám.

Prozkoumejte naši nabídku pro gastro

Brambory pochází původně z And, kde se pěstují po tisíce let. Z vykopávek víme, že brambory existovaly již před 13 000 lety v částech Jižní Ameriky, včetně Chile (a také v Peru před 8 000 lety). Dostali nejrůznější přezdívky jako Kuntur Warmi, což znamená „jako žena barvy kondora“.

Přečtěte si více o Aviku a naší vášni pro brambory

Pokud máte stížnost na produkt Aviko, rádi bychom se s vámi ozvali, abychom ji mohli vyřešit. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím reklamačního formuláře. Odpovíme co nejdříve. Samozřejmě nám můžete také zavolat na +420702011232. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:00.

Zadejte stížnost

Chcete se dozvědět více o Aviko a naše nabídka?

Není zde vaše otázka? Rádi vám pomůžeme! Vyberte si z níže uvedených možností.