neodolatelné-churros

Neodolatelné Churros

Serve the Crave – ukojení touhy po něčem neodolatelném jako naše Churros, a to kdykoli a kdekoli

Perfektní servírování kdykoli během dne

Pro restauratéry představují Churros neuvěřitelně všestrannou položku menu, kterou lze podávat jako samostatné občerstvení, spárované s horkou čokoládou, dipem z marmelády od babičky nebo dokonce jako doplňkovou přílohu ke kávě, zmrzlině i jako ozdoba k dalším dezertům. 

Díky rychlé přípravě a působivé dlouhé odkládací době jsou stejně praktické jako oblíbené, umožňují snadnou obsluhu rušnějších časech a jsou úžasným doplňkem jakéhokoli menu, jehož cílem je servírovat něco sladkého. Ať už jsou Churros součástí dezertního obloženého talíře, jen tak do ruky v kornoutku ze streetfoodu nebo jako součást propracovanějšího dezertu, mohou pozvednout zážitek z jídla svým jednoduchým, ale shovívavým španělským kouzlem. 

Od snídaňové dobroty až po večerní dezertík, Churros jsou ideální pro jakýkoli segment vašeho menu. Ať už chcete do své snídaňové nabídky přidat dotek sladkosti, dát si lahodnou svačinku ke kávě nebo vylepšit nabídku dezertů, naše Churros přicházejí s příslibem potěšení z každého sousta. 

Dostupné v různých tvarech – klasický jako smyčka, rovný nebo rovné, ale XXL – každá varianta je vytvořena pro snadnou přípravu a konzistentní kvalitu, což zajišťuje, že jakékoliv Churros z nabídky lze bez problémů integrovat do vašich rychle se měnících se třeba i sezónních menu. Náš výběr Churros má něco pro každého kuchaře, který se chce se svým menu prosadit. 

Od prvního uspokojivého sousta až po poslední jsou Aviko Churros to pravé ořechové.