Aviko brings joy to tables

Přinášíme radost ke stolům po celém světě!

Přinášíme radost ke stolům po celém světě!

Aviko je světovým lídrem na trhu chlazených hranolků a jednou ze čtyř největších společností na zpracování brambor na světě. Aviko je kompletním dodavatelem chlazených a mražených bramborových výrobků v rámci Foodservice - gastru.

Díky naší široké nabídce brambor lze splnit přání každého hosta. Aviko se snaží nabízet nejlepší a nejchutnější bramborová řešení pro každého kuchaře nebo potravinářského profesionála v rámci Foodservice - gastra. Rádi vás podpoříme a inspirujeme, abyste ze svého podnikání vytěžili maximum.

Aviko - Přinášíme radost ke stolům po celém světě!

Aviko video

Aviko vytváří přidanou hodnotu z brambor již více než 50 let. Od svého založení v roce 1962 expandovala a stala se lídrem na evropském trhu s produkty z čerstvých, mražených a sušených brambor.
Naše společnost se opírá o finanční sílu nizozemské mateřské společnosti Royal Cosun s ročním obratem 2 miliardy EUR. To nám umožňuje investovat do našeho trvalého růstu.
Ve společnosti Aviko věříme, že udržitelného úspěchu lze dosáhnout, pokud produkt poskytuje přidanou hodnotu pro každý článek v řetězci. To vytváří oboustranně výhodnou situaci pro všechny spojené s naší surovinou – bramborami. Děláme to tak, že se mimo jiné zaměřujeme na faktory životního prostředí, trendy a přání koncového uživatele. Konečný výsledek: inovativní produkty s výhodami pro nás všechny.

Chcete se dozvědět více o Aviko?

Jako světová jednička na trhu v produkci brambor dodáváme do potravinářského průmyslu brambory pro gastronomii, mražené bramborové výrobky, zásoby rychlého občerstvení a mnoho dalšího.