share-the-fun-green-delight-cz

Share The Fun

Share The Fun – jak to zní, jde především o sdílení radosti a dobrého jídla!

Všechno to začalo #Tapas - malé občerstvení podávané samostatně nebo jako součást sdílených talířů a nyní se toto stalo obrovským trendem po celém světě! Mileniálové jsou nyní jednou z největších generací, se kterou by měli počítat majitelé podniků HoReCa. Tato generace se v restauracích stravuje více než kterákoli jiná generace před nimi – a rádi se dělí. Sdílení obrovských talířů s různými drobnými jídly při odreagování se po hektickém dni a s přáteli u piva nebo sklenky vína má obrovskou společenskou přitažlivost. 

Trend sdílení talířů lze nazvat tapas, degustační menu, fingerfood, obložené mísy nebo appetizery jako předkrmy, ale terminologie je méně důležitá než přátelská atmosféra barů nebo restaurací, kteří konverzují s přáteli a ochutnávají vzrušující kulinářské chutě.

Předkrmy přinášejí do HoReCa podnikání mnoho výhod – na talíři vypadají atraktivně, mají nízké náklady na porci, umožňují lepší obměnu základních restauračních surovin a vyšší ceny nabízených setů. Tapas večery jsou atraktivní možností, jak přilákat nové hosty a přidat radost stálým zákazníkům. Akce zaměřené na ochutnávky jídel posilují pocit komunity a loajality mezi návštěvníky restaurací, kteří se rádi dělí o dobře ochucená jídla a podporují konverzace v uvolněné atmosféře. Proto jsme vytvořili unikátní e-book představující koncept Share The Fun, který dokonale odráží trend tapas. Share The Fun – jak to zní, jde především o sdílení radosti a dobrého jídla!

hot-svacinova-deska-share-the-fun

Stáhněte si zdarma e-book s konceptem Share The Fun!

Objevte jedinečné recepty na sady s drobným pohoštĕním Aviko.

Vyplňte formulář a stáhněte si e-book