share-the-fun-green-delight-cz

Green Delight: překvapivě chutné

Green Delight koncept nabízí řadu lahodných pochutin na rostlinné bázi, které jsou perfektní volbou, když chcete potěšit všechny své hosty, ať už preferují maso, ryby nebo se stravují v duchu vegetariánské/veganské diety.

Vyrobeno ze stoprocentně rostlinných surovin

Naš obalovaný rostlinný snack s kuřecí příchutí, křupavé cibulové kroužky s rostlinnou náplní s příchutí sýra a pikantní rostlinné nugety s příchutí sýra jsou oblíbené pro jejich chuť a texturu, kterou lze jen těžko odlišit od pravého kuřecího masa nebo sýra. Díky tomu jsou ideální chuťovky pro každou příležitost a přispějí k zábavě u stolu!

Chutně křupavé a plněné krémovou rostlinnou náplní svou chutí a texturou připomínající sýr

Plant-based chili Cheezz Nuggets jsou nugety na rostlinné bázi s příchutí sýra a Jalapeno papričkami od Avika jsou vybírány hlavně pro svou sýrovou chuť, křupavost a krémovou náplň. Díky tomu jsou ideální volbou pro každého, kdo miluje pikantní a chutnou svačinku bez spotřeby živočišných produktů.

Aviko pikantni_nugety_s_rostlinnym_syrem_s_chilli_pokrm

Pikantní rostlinné nugety s příchutí sýra od Avika jsou vyrobeny ze 100% rostlinných surovin a chuť je těžké odlišit od našich opravdu sýrových Chilli Nugetů. Tato veganská verze je lahodně křupavá a má krémovou náplň s pikantní papričkou Jalapeño.

100% veganské, křupavá krusta při každém zakousnutí

Náš obalovaný snack z rostlinných bílkovin s kuřecí příchutí je další oblíbenou chuťovkou mezi našimi snacky Green Delight. Tento snack je oceňován pro svou křupavost, plnou chuť a orientální koření, což z nich dělá perfektní volbu i pro milovníky masových variant. Výrobek je jemně pikantní.

Aviko rostlinna_verze_kureciho_popcornu_pokrm

Sotva uvěříte, že jsou bez masa. „Pops“ se perfektně hodí na veganský společný talíř nebo do salátu, do wrapu, jako náhražka masa. Rychlá a snadná příprava ve fritéze nebo konvektomatu.

Veganská varianta sýrem plněných cibulových kroužků v křupavé strouhance

Pokud hledáte alternativu k tradičním cibulovým kroužkům plněným sýrem, naše Křupavé cibulové kroužky s rostlinnou náplní s příchutí sýra jsou perfektní volbou. Tyto chuťovky na jedno sousto  jsou chutnou svačinkou při setkání nebo jako příloha k vašim oblíbeným pokrmům.

Aviko cheezz_cibulove_krouzky_s_rostlinnym_syrem_pokrm

Vyrobeno z čerstvě nakrájené a orestované cibule a 100% rostlinné krémové náplně s příchutí čedaru. Sotva můžete uvěřit, že jsou veganské. Ideální jako svačina s chutným dipem, na burger nebo do salátu.

Aviko rostlinna_verze_kureciho_popcornu_pokrm
Zkuste je na vlastní chuťové pohárky a uvidíte, že jsou opravdu dobré!

Vyberte Aviko Green Delight

Podávejte chutné svačinky na rostlinné bázi, které jsou vhodné pro každého. Ať už jsou vaši hosté vegetariáni, vegani nebo jen milovníci chutného občerstvení, naše řada Green Delight za vámi stojí.

Kontaktujte nás